קצת עליי

אודות רינת פרדו בלינקו

שעת ערב, הילדים אכלו את ארוחת הערב, התקלחו והגיע הזמן לסיים את היום וללכת למיטה. ואז, מגיע הרגע ממנו חוששים כל כך הרבה הורים. מגיע הלילה.

כולנו שמענו על המונח "לישון כמו תינוק" בהקשר של שינה טובה ועמוקה , אך האמת היא הפוכה. המחקרים מראים ששנת התינוקות והילדים היא שינה קצרה ומקוטעת לרוב (לא משהו שהיינו מאחלים לעצמנו, נכון?) ובדיוק כמוכם, רוב ההורים נתקלים בחשש הטבעי הזה לקראת שנת הלילה.

האם ילדי יקום הרבה? האם ההשכבה שוב תיקח הרבה זמן, תכלול הרבה בכי? מתי אוכל להגיד לילד לילה טוב ופשוט לצאת מהחדר ולישון לילה שלם?

ובכן, כאן אני שמחה להציג את עצמי.

אני רינת פרדו בלינקו. אני אמא לחמישה ילדים (מתוכם גם תאומיקס) , יועצת שינה לתינוקות ופעוטות עד גיל 5 מזה 10 שנים  ובעלת כפל תואר בחינוך לגיל הרך וחינוך מוסיקלי ועובדת כמנהל גן ייחודי עם תפיסת עולם חדשנית במשרד החינוך. במסגרת עבודתי בתחום החינוך לגיל הרך, אני מייעצת בכלל תחומי ההורות הרלוונטים לגיל הרך: גמילה מחיתולים, אכילת לילה, הצבת גבולות בצורה חיובית ,בניית סדר יום ועוד. 

את לימודי ייעוץ השינה עברתי במכללת "בייבילינק", המכללה הראשונה שהביאה את תחום ייעוץ השינה לארץ תחת ניהולן של הלינה הרו ושירה קראוטהמר ומאז הספקתי להעביר מגוון סדנאות הרגלי שינה בריאים בתינוקות במלונית הדסה עין כרם ירושלים ואינספור סדנאות שינה ועיצוב התנהגות עבור לקוחות קופת חולים כללית באזור השרון.

חווית ההורות הפרטית שלי (כמו גם מיומנות הניהול של משפחה מרובת ילדים) לימדה אותי שכל ילד הוא אחר וכל משפחה היא אחרת. לכל אחד מהם ישנם צרכים ורצונות אחרים ותפקידי הוא לאתר את הצרכים והרצונות ולגבש אותם לידי תוכנית ייעוץ שתתאים למידותיה של כל משפחה.

כל בני האדם לומדים באחת משתי דרכים עיקריות: חיקוי וניסוי וטעייה. כולנו בודקים את תגובת הסביבה להתנהגות שלנו וממנה מתפתחים הלאה, אנחנו מנסים, חוקרים ובודקים וכן, כולנו גם קצת מחקים. 

מתוך הבנה בסיסית זו, הגישה בה אני עובדת היא גישה הדרגתית והתנהגותית, כלומר, הטכניקות בהם נעבוד יהיו טכניקות בהם תקבלו שגרה חדשה שמתאימה לכל בני הבית ודרך פעולה הדרגתית שתלמד את בני הבית להירדם בכוחות עצמם ולישון לאורך הלילה בצורה רצופה ובריאה, ונטולת בכי ותסכול עד כמה שאפשר.

לא קל לעשות שינוי ולהתגייס במקום בו הכל נראה קשה וחשוך וכאן נכנס הליווי האישי. 

הצטרפו אלי למסע של למידה ושינוי. אני אהיה איתכם לאורך כל הדרך, עם תוכנית מתאימה למידותיכם, המון ניסיון, אמפטיה ויד מושטת לעזור לכם להגיע ללילות נעימים, שקטים ומלאים.

זקוקים להכוונה ראשונית?

מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם לשיחת ייעוץ ראשונה ללא עלות!

חושבים שאוכל לעזור למשפחה שאתם מכירים? מוזמנים לשתף!

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואצאפ
שיתוף ב email
אימייל

מוזמנים ליצור קשר

לקוחות ממליצים