מסלולים, מחירי ייעוץ שינה ותוכניות הדרכת הורים

הניסיון הרב שלי כיועצת שינה לתינוקות לימד אותי שאין תינוק אחד שדומה למשנהו וזה נכון גם עבור אנשים מבוגרים וגם עבור משפחות. לכן אני מתאימה באופן אישי תוכנית לכל משפחה שנעזרת בשירותיי. בנוסף לכך ברור שישנים אילוצים נוספים, לדוגמא כלכליים, שיכולים להשפיע על התוכנית שתתאים לכם ביותר. לכן, עוד לפני ההתאמה האישית, אני מאפשרת מגוון מסלולים ותוכניות במחירים נוחים ומשתלמים עבורכם. מוזמנים להתרשם מהמגוון והמחירים שאני מציעה. מבטיחה שיחד נוכל לגבש את התוכנית שתתאים לכם ביותר.

מסלול מלא

יועצת שינה מחיר - תוכנית ייעוץ מלאה

2000₪

במסלול זה נתחיל במילוי שאלון ויומני שינה, דרכם נוכל להבין את הצרכים שלכם כמשפחה ובעיקר של התינוק. לאחר מכן אכין עבורכם תוכנית פעולה שמותאמת באופן אישי למשפחתכם. לאחר מילוי היומנים אגיע לפגישת הדרכה פרטית בת שעתיים בביתכם ולאחר הפגישה נתחיל תהליך ליווי יומיומי למשך חודשיים. 

למי מתאימה המסלול המלא

מסלול זה מומלץ למשפחות שמתחילת תהליך עם יותר מילד אחד או תינוקות בני 5 חודשים עד שנה, הליווי הצמוד שתקבלו במסלול זה יאפשר לכם להתייעץ איתי בצורה חופשית בכל פעם שעולה שאלה או שינוי בדפוסי השינה

מסלול מקוצר

יועצת שינה מחיר - המסלול המקוצר

870₪

גם מסלול זה, בדומה למסלול הליווי המלא, כולל מילוי השאלונים ויומני שינה, הכנת תוכנית אישית ופגישת הדרכה. ההבדל הוא במשך הליווי – במקום ליווי במשך חודשיים הליווי הוא למשך שבועיים.  המסלול יתאים יותר עבור משפחה הזקוקה  לטיפול בילד אחד.

למי מתאימה המסלול המקוצר

מסלול זה מתאים למשפחות שהמעוניינות במחיר נוח אך עדיין לא רוצות לוותר על הליויי, למשפחות עם ילדים מעל גיל שנה או משפחות שעברו בעבר ייעוץ שינה וזקוקים להכוונה נוספת או תוכנית חדשה. גם משפחות בהם יש צורך בהדרכת הורים נוספת עקב קושי גמילה שונים של התינוק יוכלו להפיק את המירב מתוכנית זו.

מסלול חד פעמי

יועצת שינה מחיר - מסלול חד פעמי

550₪

מסלול זה כולל את מילוי השאלונים ויומני שינה, הכנת תוכנית אישית המותאמת עבור המשפחה ופגישת הדרכה.

למי מתאימה המסלול החד פעמי

המסלול מיועד למשפחות שזקוקות לייעוץ אך חייבות לצמצם את המחיר למינימום האפשרי, ומשפחות המעוניינות בהכוונה בבניית סדר היום ובניית תוכנית שינה שבהם יהיו מסוגלים לפעול עצמאית ללא ליווי. לבוחרים במסלול זה מומלץ לעקוב אחר בלוג המאמרים והטיפים שלי לקבלת טיפים עבור צרכים שלרוב עולים בתהליך.

לקוחות ממליצים

קבלו שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!